• Evden Eve Nakliyat
  • Paketleme
  • Depolama
  • İletişim
  • Ana Sayfa

Paketleme

Öncelikle paketlemede prensibimiz hiçbir eşya paketlenmeden ambalaj maddesine sarılmadan evden çıkarılmaz. Paketlemede gelişen modern ambalaj ürünleri kullanılır. Şimdi en iyi malzeme olan baloncuklu naylon her paketlemede kullanılır. Büyük koltuk, kanepe, dolap v.b. eşyalar baloncuklu yüzeyi olan muşambalı çift kat malzemeye sıkıca sarılır.

Paketleme

Giysiler özel giysi dolaplarında taşınır. Her taşıma grubunda marangoz ve tesisat konusunda birer uzman eleman bulunur. Dolap demontesini ve banyo, mutfak aletlerinin önce sökülüp yerinde monte edilmesini bu elemanlar yaparlar. Her grupta ayrıca ağır yük elemanlarındanda bulunur. Bu elemanlar expertiz elemanımız tarafından eşyalarınızın durumuna göre seçilir.

Kamyonlarımızın içi özel yumuşak sunta yüzeyli ve ip bağlama aralıklıdır. Bu aralıklardan geçirilen ara ipleri sayesinde yükünüz yolculuk sırasında birbiri üzerine binmez. İstenirse şehirlerarası taşımalarda iki nokta arasında mühürlü taşıma yapılır. Şöförlerimiz sarsıntısız taşıma konusunda tecrübelidirler.

Teklif İsteyin 6 taksit
Gazioğlu İnşaat

Üyeliklerimiz

evden eve nakliyat evden eve nakliyat
© 2009 - Gazioğlu Evden Eve Nakliyat
0216 473 20 36 . 0212 211 17 10 / Hürriyet Caddesi Burak İş Merkezi Kat:3 Kartal / İstanbul